Pokój czteroosobowy dwupoziomowy

pokój w bieszczadach

od 360 zł / noc / 4 os.

Pokój czteroosobowy

Pokój czteroosobowy dwupoziomowy – parter – sypialnia z łazienką, piętro – sypialnia . W każdej z sypialni znajdują się dwa pojedyncze łóżka, które oczywiście można połączyć.

Każdy apartament wyposażony jest także w łazienkę z prysznicem.

 1. Kompleks skalny spa

  Kompleks SKALNY SPA położony jest na cyplu w uzdrowiskowej miejscowości Polańczyk nad Jeziorem Solińskim. W skład kompleksu wchodzi trzygwiazdkowy hotel z basenem i restauracją oraz drugi obiekt Dom na Skale – komfortowe apartamenty wakacyjne ze słonecznymi tarasami. Zapoznaj się z ofertą dla turystów indywidualnych – wczasy letnie, zimowiska, zielone szkoły.

  Zajmujemy się kompleksową organizacją wypoczynku w górach oraz nad Jeziorem Solińskim. Sprawdź nasze pełne atrakcji pomysły na pobyt

 2. Dzieci

  Dzieci w wieku poniżej 4 lat przebywają oczywiście w hotelu bezpłatnie (dziecko śpi z rodzicem na jednym łóżku), bezpłatnie można także zamówić łóżeczko niemowlęce do pokoju. 

  Dzieci od momentu ukończenia 15 roku życia traktowane są jak osoby dorosłe.

  Określając liczbę osób w trakcie rezerwacji, prosimy uwzględnić osoby dorosłe oraz wiek dzieci.

   

 3. Zwierzęta

  Akceptujemy zwierzęta domowe (psy,koty) w Hotelu, obowiązuje opłata 30 PLN/doba. Gość ponosi pełną odpowiedzialność za pobyt zwierzęcia.

  Zwierzę może poruszać się po terenie hotelu wyłącznie na smyczy. Zwierzęta mają zakaz poruszania się po restauracji, pubie, a także strefie spa.

  Właściciel odpowiada za wszelkie zniszczenia i zabrudzenia spowodowane przez zwierzę. Do hotelu nie wolno oczywiście wprowadzać psów agresywnych.

  Przypominamy także, że istnieje zakaz wprowadzania zwierząt na szlaki wiodące przez teren Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Udogodnienia

Udogodnienia
Restauracja
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Słoneczny taras
Zaplecze bankietowe / konferencyjne
Bar
Wypożyczalnia rowerów
SPA
Wypożyczalnia jachtów
Pokoje rodzinne
Codzienne sprzątanie
Fryzjer i salon piękności
Całodobowa recepcja